0541 148 28 06 smart@smartedu.com.au

Avustralya’da Yaşamak

Öğrenci Hayatı

 

Avustralya hem Times Higher Education hem de QS World University Rankings sıralamalarında yüksek puan alan birçok ödüllü eğitim kurumu ile dünyanın en iyi üniversitelerine, kolejlerine ve eğitim sağlayıcılarına sahiptir. Bu nedenle, Avustralya eğitim kurumları yurtdışında eğitim söz konusu olduğunda en iyi seçimler arasındadır.

Avustralya’nın eğitim kurumlarından birinde eğitim aldığınızda, dünya standartlarında eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kampüsler genellikle en yeni teknolojilerle ve okul arkadaşlarınızla çalışmanız için birçok alanla donatılmıştır. Kampüs dışında, eğitiminize devam edebileceğiniz ve başkalarıyla etkileşime girebileceğiniz yerel kütüphaneler ve öğrenme alanları mevcuttur. Ayrıca öğrenci hayatından en iyi şekilde yararlanmak için sayısız sosyal etkinlik, spor kulübü ve diğer etkinliklerin olacağından emin olabilirsiniz.

Smartedu avustralya dil okulu ve üniversite öğrenci hayatı-universiteler
Smartedu-avustralyada-egitim-dil-okulu-diploma-aktiviteler

Aktiviteler

 

Avustralya’da çoğu şehir ve hatta daha küçük kasabalar tüm yaratıcı türlere uygun müzeler, sanat galerileri, tiyatrolar, eğlence mekanları ve yaratıcı alanlara ev sahipliği yapar. 

Sydney ve Melbourne, sanat ve kültür katkılarıyla bilinirken, Avustralya’daki diğer şehirlerin de sanat, tarih, müzik, komedi, dans, oyunculuk ve daha fazlasını sergileyen devlet ve bağımsız mekanların sunabileceği çok şey olduğunu göreceksiniz.

Kültür Sanat

 

Avustralya’nın büyük şehirlerinin çoğu kıyı şeridi boyunca sıralandığından, birçok insan yüzmek için plaja veya barbekü öğle yemeği için parka gider.

Ayrıca Cafe kültürü Avustralya’da çok yaygındır. Bu yüzden cumartesi ve pazar günleri brunch (kahvaltı ve öğle yemeği karışımı) yapan birçok insan bulacaksınız.

Avustralya doğal yaşam manzaralarıyla dolu olduğundan, birçok insan şehir dışındaki milli parkları ve doğal hayatı keşfetmeyi sever.

smartedu-avustralyada-dil-okulu-kultur-sanat
Smartedu Avustralya dil okulu avustralya'da yasamak

Spor

 

Avustralyalılar formda kalmak ve sosyalleşmek için spor yapar veya izlerler. Kriket ve Avustralya Futbolu (AFL) Rugby ligi (NRL), tenis, yüzme, sörf, çim hokeyi, basketbol, ​​futbol, ​​netbol ve bisiklet binme gibi sporlar popülerdir.

Bizimle İletişime Geçin

SmartEDU'dan yalnızca bir tık uzaktasınız.

Whatsapp, telefon, e-posta veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu almak için bizi arayabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Whatsapp

+90 541 148 28 06

+61 420 61 61 65

Telefon

+90 541 148 28 06

+61 420 61 61 65
+61 (2) 83 152 152
+61 (2) 40 47 40 57