0541 148 28 06 smart@smartedu.com.au

Avustralya’da Okumak

Öğrenci Hayatı

 

Avustralya hem Times Higher Education hem de QS World University Rankings sıralamalarında yüksek puan alan birçok ödüllü eğitim kurumu ile dünyanın en iyi üniversitelerine, kolejlerine ve eğitim sağlayıcılarına sahiptir. Bu nedenle, Avustralya eğitim kurumları, yurtdışı eğitim söz konusu olduğunda en iyi seçimler arasındadır.

Avustralya’nın eğitim kurumlarından birinde eğitim aldığınızda, dünya standartlarında eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kampüsler genellikle en yeni teknolojilerle ve okul arkadaşlarınızla çalışmanız için birçok alanla donatılmıştır. Kampüs dışında, eğitiminize devam edebileceğiniz ve başkalarıyla etkileşime girebileceğiniz yerel kütüphaneler ve öğrenme alanları mevcuttur. Ayrıca öğrenci hayatından en iyi şekilde yararlanmak için sayısız sosyal etkinlik, spor kulübü ve diğer etkinliklerin olacağından emin olabilirsiniz.

Smartedu avustralya dil okulu ve üniversite öğrenci hayatı
Smartedu Avustralya dil okulu avustralya'da okumak

Dil okulları

 

Avustralya’da İngilizce eğitimi, bir sınıfta kelime okumaktan çok daha fazlasıdır. Öğretim yaklaşımı eleştirel düşünmenin yanı sıra grup ve proje çalışmalarına odaklanır ve hepsi gerçek yaşam deneyimlerinden alınmıştır, yani sadece dili öğrenmeyeceksiniz, günlük hayatta nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Problem çözme, liderlik ve ingilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi hayatınızın geri kalanında kullanacağınız çok değerli beceri ve yetenekler kazanacaksınız.

Dil okullarında bulunan çok kültürlü bir öğrenci karışımıyla, dünyanın dilini gerçekten uluslararası bir ortamda öğreneceksiniz.

Yüksek Öğrenim

 

Avustralya kurumları bilimden yönetime ve ticarete, beşeri bilimlerden mühendisliğe ve hukuktan sağlık bilimlerine kadar çok çeşitli lisans, yüksek lisans ve diploma kursu seçenekleri sunmaktadır.

Avustralya kurumları, özellikle mühendislik ve teknoloji, tıp, çevre bilimleri, muhasebe ve finans alanlarında disiplinle dünyanın en iyileri arasındadır.

Smartedu avustralya dil okulu ve üniversite öğrenci hayatı

Bizimle İletişime Geçin

SmartEDU'dan yalnızca bir tık uzaktasınız.

Whatsapp, telefon, e-posta veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu almak için bizi arayabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Whatsapp

+90 541 148 28 06

+61 420 61 61 65

Telefon

+90 541 148 28 06

+61 420 61 61 65
+61 (2) 83 152 152
+61 (2) 40 47 40 57